NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy trzeba mieć prawo jazdy, aby wziąć udział w szkoleniu?

Tak. Szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy kierowane są do osób, które mają prawo jazdy. Zapewnimy w ten sposób nowy poziom umiejętności – pomożemy stać się bardziej pewnym i świadomym kierowcą.

Jak trzeba się przygotować do udziału w szkoleniu?

Zalecamy, aby uczestnicy przystępowali do zajęć wyspani i wypoczęci. Sugerujemy też w miarę swobodny, nie krępujący ruchów strój i buty na płaskiej podeszwie.

Jakie auta będą dostępne podczas szkolenia MASTERME?

Do jazd szkoleniowych udostępniamy popularne samochody z segmentu “C” typu : VW Golf, Renault Megane, Ford Focus, Opel Astra, Seat Leon, Citroen C4, Honda Civic, Toyota Corolla, Hyundai i30.

Ile osób bierze udział w jednym szkoleniu?

Szkolenia MASTERME są stworzone do przyjęcia max 50 uczestników (1 instruktor i 1 samochód przypada na max 3 uczestników), a przy pełnej realizacji szkolenia SPORTME jesteśmy przygotowani na udział max 30 kierowców (zajęcia obsługuje wówczas 6 instruktorów).

Czy w czasie jazdy kontakt z instruktorem jest tylko przez krótkofalówkę?

Bardzo istotna jest dla nas atmosfera i bezpośredni kontakt. Dlatego podczas zasadniczej części szkolenia instruktor przez cały czas pozostawać będzie na pokładzie samochodu. Ten model pracy uznajemy za najbardziej efektywny i najlepszy dla uczestników. 

Czy stosujecie rozwiązania, które zapewnią odpowiednią ochronę zdrowia?

Tak. Mamy doświadczenie w realizacji wydarzeń w których konieczne było stosowanie anty-covidowych środków bezpieczeństwa. Jesteśmy gotowi na ich ewentualny powrót jeśli sytuacja epidemiczna uległaby zmianie.

Czy organizator zapewnia ubezpieczenie?

Oczywiście. Jako organizator posiadamy polisę OC dla działalności gospodarczej, a każdego uczestnika ubezpieczamy dodatkowo w zakresie NNW

Czy w trakcie dnia szkoleniowego zapewniony jest catering?

Tak. Przez 7 godzin zajęć serwujemy nie tylko wiedzę i emocje. Na wszystkich uczestników czeka serwis kawowy oraz dwudaniowy lunch.

 

JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI,
NAPISZ DO NAS