O PROGRAMIE AUTONOME

AUTONOME to wyjątkowy projekt szkoleniowy, który dzięki doświadczonemu zespołowi i dopasowanym ćwiczeniom zapewni uczestnikom kontrolę nad samochodem, poczucie bezpieczeństwa i sportowe emocje. Nasz projekt powstał z pasji do motoryzacji oraz pragnienia dzielenia się praktyczną i teoretyczną wiedzą o tym, jak bezpiecznie, a jednocześnie efektywnie kierować pojazdami w każdych warunkach drogowych.

W ramach tej inicjatywy udało nam się zgromadzić zespół wyjątkowych specjalistów z róznych dzidzin motoryzacji. AutonoME to nie tylko nauka. To również dobra zabawa, adrenalina i znakomita forma integracji. Dbamy o oprawę i organizację każdego wydarzenia, pozostając równoczesnie otwarci na wszelkie uwagi i sugestie naszych Klientów.

<

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z AUTONOME?

Bezpiecznej jazdy
w zakręcie
Opanowywania poślizgów
Efektywnego hamowania
Skutecznego omijania przeszkody
Manewrów na śliskiej nawierzchni
Zachowania w sytuacjach awaryjnych
Fachowego udzielania I pomocy

 

 

 

WYBIERZ AUTONOME I ZYSKAJ DODATKOWO

AutonoME to nie tylko zajęcia na torze.
W trakcie szkoleń i eventów zapewniamy :

Pamiątkowe dyplomy
i statuetki dla najlepszych
uczestników
Materiał foto/video

Catering
Pomoc logistyczną (zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia, atrakcji wieczornych)

Dowiedz się, co o Programie powiedział
Head Instructor AutonoME.

Tomasz Czopik

“Do projektu AUTONOME udało nam się zaprosić najlepszych polskich Instruktorów Techniki Jazdy. To nie tylko postacie znane z tras rajdowych i wyścigowych. To przede wszystkim fachowcy z wielu dziedzin motoryzacji m.in. specjaliści  z zakresu techniki jazdy, eco drivingu, defensive drivingu czy jazdy sportowej. To pasjonaci  z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz prawdziwi mistrzowie rozwiązywania trudnych sytuacji na drodze.”

Głównodowodzący i autor wielu programów szkoleniowych. 4-krotny Rajdowy Mistrz Polski (1997, 2000, 2002, 2003). Rajdowy Mistrz Europy Strefy Centralnej (2007)

Jeśli więc chcecie Państwo przeżyć niezwykłą przygodę, a przy okazji – poznać tajniki jazdy – zapraszamy do współpracy! Indywidualnie dopasujemy każdy program (oraz jego cenę) do konkretnych potrzeb.

Instruktor bezpiecznej jazdy Tomasz Czopik w samochodzie