O PROGRAMIE AUTONOME

AUTONOME to wyjątkowy Program oferujący indywidualne podejście. To Treningi, które dzięki doświadczonemu
zespołowi i dopasowanym ćwiczeniom dadzą Ci kontrolę nad samochodem, poczucie bezpieczeństwa i sportowe emocje.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z AUTONOME?

Techniki jazdy
w zakręcie
Opanowywania poślizgów
Efektywnego hamowania
Skutecznego omijania przeszkody
Jazdy po śliskiej nawierzchni
Zachowania w sytuacjach awaryjnych
Fachowego udzielania I pomocy

WYBIERZ AUTONOME I ZYSKAJ DODATKOWO

Korzystanie z Treningów AutonoME to nie tylko zajęcia na torze.
Poza tym proponujemy również inne udogodnienia.

Pamiątkowe statuetki
dla najlepszych
uczestników
Materiał foto/video
z dnia treningowego
10% rabatu na
następny trening
Opieka profesjonalnego
concierge podczas
treningu
Catering
Rezerwacja hotelu lub
restauracji na spotkanie
Wsparcie techniczne
podczas treningu
Wsparcie w obsłudze
logistycznej

Dowiedz się, co o Programie powiedział
główny Trener AutonoME.

Tomasz Czopik

“Do projektu AUTONOME udało nam się zaprosić najlepszych polskich Instruktorów Techniki Jazdy. To nie tylko postacie znane z tras rajdowych i wyścigowych. To przede wszystkim fachowcy z zakresu jazdy sportowej, pasjonaci motoryzacji z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz prawdziwi mistrzowie rozwiązywania trudnych sytuacji na drodze.”

Głównodowodzący i autor wielu programów szkoleniowych. 4-krotny Rajdowy Mistrz Polski (1997, 2000, 2002, 2003). Rajdowy Mistrz Europy Strefy Centralnej (2007)

Nauka jazdy sportowym samochodem

Szybkie, sportowe auta zawsze wywoływały błysk w Twoim oku? Nadal jednak wahasz się przed prowadzeniam takiego cudeńka, ponieważ zbyt wiele doniesień o tragicznych wypadkach lub niepewność co do własnych kompetencji za kierownicą powstrzymują Cię przed tym? To tym bardziej rozsądne podejście, pozwalające przypuszczać, że byłbyś prawdopodobnie właśnie bardzo dobrym kierowcą sportowego samochodu po odpowiednim przeszkoleniu. Brawura i wchodzenie od razu „na głęboką wodę” częściej kończą się w niepożądany sposób niż ostrożniejsza jazda po ukończeniu specjalistycznego kursu i treningach. To w AUTONOME nauczysz się jak jeździć bezpiecznie prawdziwie sportowymi autami. Tymczasem nawet jeżeli już takie auto posiadasz, jak również pewną dozę doświadczenia w poruszaniu się nim nic nie stoi na przeszkodzie abyś wziął udział w naszym kursie. Oprócz usystematyzowania podstaw zarówno w zakresie prowadzenia auta sportowego jak i uzupełnienia i przećwiczenia pewnych umiejętności na poziomie praktycznym to właśnie w AUTONOME możesz przejść swoisty indywidualny kurs jazdy ekstremalnej. Nasi instruktorzy to mistrzowie w swojej klasie. Podpowiedzą jak radzić sobie w bardzo specyficznych sytuacjach i warunkach, wezmą pod uwagę Twój poziom zaawansowania, aby osobom początkującym wszystko dokładnie wytłumaczyć, zaś nie znudzić nieco bardziej zaawansowanych.

Jak nauczyć się driftować?

Jazda podczas kontrolowanego poślizgu pociąga wielu laików. Zanim dojdziesz do tego etapu najlepiej dobrze przygotuj się dzięki nieco mniej zaawansowanym treningom z naszej oferty. Jeżeli dobrze czujesz się już w wielu ekstremalnych sytuacjach – skontaktuj się z nami, chętnie ocenimy wspólnie z Tobą Twoje umiejętności i dostosujemy poziom nauki ekstremalnej jazdy sportowymi autami do Twojego poziomu. Zanim nauczysz się jak naprawdę driftować warto zatem podjąć kurs MasterMe, doskonalący jadę klasycznym autem, gdzie między innymi pracujemy nad tym jak zapanować nad nieoczekiwanym poślizgiem, jak efektywnie korzystać z opcji poślizgu kontrolowanego itp..

Zostań Mistrzem na swoją miarę

Nie każdy z naszych uczestników koniecznie chce zaliczyć pełen kurs jazdy ekstremalnej. Dlatego proponujemy również kursy dla każdego, kto uważa, że potrzebuje nieco więcej fachowej i praktycznej wiedzy dotyczącej prowadzenia auta na co dzień. Dzięki naszym Treningom / kursom MasterMe oraz Master SportMe zarówno „niedzielni kierowcy”, jak i ci pragnący dorównywać rajdowcom znajdą ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb. Nie wiesz na jaki Trening się zdecydować? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.