POZNAJ NASZE SZKOLENIA

Profesjonalne szkolenia oraz wyjątkowi instruktorzy! Jeżeli chcą Państwo podnieść umiejętności za kierownicą, to jesteście we właściwym miejscu. Poznajcie nasze szkolenia i dowiedzcie się co możemy zrobić dla Was i Waszych pracowników.

MasterME Szkolenie B2B

Zapraszamy do zdobywania nowych umiejętności i pozbywania złych nawyków. Uczestnicy szkolenia będą wykorzystywać nasze auta, a podczas szkolenia instruktor zawsze będzie obecny na ich pokładzie. Szkolenie MasterME, to rozwój umiejętności i świetna okazja do integracji zespołu.

WIĘCEJ

SportME Szkolenie B2B

Jeżeli zechcą Państwo zapewnić swojemu zespołowi nie tylko profesjonalne szkolenie ale także dodatkowy zastrzyk adrenaliny to szkolenie SportME jest właśnie dla Was. Elementy jazdy sportowej, przejażdżki typu co-drive, najlepsze obiekty szkoleniowe w kraju i zespół doświadczonych instruktorów czekają na Państwa Klientów, zaproszonych gości i pracowników.

WIĘCEJ

TrainME Szkolenie B2B

Szkolenie skrojone do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. To świetna okazja, by podnieść umiejętności lub nagrodzić najlepszych pracowników. Spotkanie z instruktorem odbywa się w miejscu, w którym uczestnik na codzień porusza się po drogach, po to by zapewnić najlepszy możliwy efekt.

WIĘCEJ

TeachME Szkolenie B2B

Nasi wykładowcy są do Państwa dyspozycji. Wykłady poświęcone bezpieczeństwu na drogach oraz technice jazdy prowadzimy w siedzibach firm, podczas konferencji i eventów firmowych.

WIĘCEJ