POZNAJ NASZE SZKOLENIA

Profesjonalne szkolenia oraz wyjątkowi instruktorzy! Jeżeli chcesz podnieść umiejętności za kierownicą, to jesteś w idealnym miejscu. Poznaj nasze szkolenia i dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twoich pracowników.

MasterME Szkolenie B2B

Zdobądź nowe umiejętności i pozbądź się złych nawyków. Ty i Twoi pracownicy będą wykorzystywać nasze auta, a podczas szkolenia instruktor zawsze będzie obecny na ich pokładzie. Szkolenie MasterME, to rozwój umiejętności i świetna okazja do integracji zespołu.

WIĘCEJ

SportME Szkolenie B2B

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu zespołowi zastrzyk adrenaliny i wiele praktycznych informacji, to szkolenie SportME jest dla Was. Sportowe auta, najlepsze obiekty szkoleniowe w kraju i zespół doświadczonych instruktorów czekają na Ciebie i Twoich pracowników.

WIĘCEJ

TrainME Szkolenie B2B

Szkolenie skrojone do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. To świetna okazja, by podnieść umiejętności lub nagrodzić najlepszych pracowników. Spotkanie z instruktorem odbywa się w miejscu, w którym uczestnik na codzień porusza się po drogach, po to by zapewnić najlepszy możliwy efekt.

WIĘCEJ

FleetME Szkolenie B2B

Zarządzasz flotą i chcesz podnieść jej efektywność? Interaktywne szkolenie FleetME, jest dla Ciebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym przeprowadzamy szkolenie z jazdy defensywnej i ekonomicznej, które odbywa się online.

WIĘCEJ

Voucher

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Kup voucher, a następnie wybierz jeden z treningów AutonoME. Obdarowana osoba zdobędzie nowe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów doskonalenia jazdy.

WIĘCEJ