POZNAJ NASZE SZKOLENIA - EVENTY DLA FIRM

Zorganizowana we współpracy z AutonoME szkolenie / impreza integracyjna to świetny sposób na kształcenie kompetencji zawodowych kierowców wraz z budowaniem relacji między miłośnikami motoryzacji. Mamy możliwości pozwalające obsłużyć niemal każdy event firmowy. Jeśli interesują Państwa profesjonalne szkolenia B2B dla kierowców, które łączą się z różnymi atrakcjami – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

MasterME Szkolenie B2B

To pakiet dla pragnących rozwinąć umiejętności prowadzenia samochodu na różnego typu nawierzchniach i nauka prawidłowych zachowań w sytuacjach kryzysowych. Bogaty program zajęć obejmuje m.in. techniki efektywnego hamowania, omijanie przeszkód oraz opanowywanie poślizgu podsterownego i nadsterownego.

WIĘCEJ

SportME Szkolenie B2B

Jeśli interesują Państwa firmowe wyjazdy integracyjne – warto wybrać opcję SportME. To 7 godzin nauki sportowego stylu kierowania autem obejmującej m.in. optymalny tor jazdy, podstawy driftu czy technikę jazdy na czas. Po imprezie tworzymy galerię zdjęć i wideo, które będą niezapomnianą pamiątką dla każdego uczestnika.

WIĘCEJ

TrainME Szkolenie B2B

Pakiet szkoleniowy jest doskonały dla osób chcących zyskać zaawansowane umiejętności związane z prowadzeniem, a z drugiej strony – oczekujących pełnego skupienia na nich ze strony instruktora. Szkolenie odbywa się na trasach, po których uczestnik porusza się na co dzień i z wykorzystaniem jego pojazdu. Zajęcia prowadzone sa w układzie 1:1. Instruktor 100% czasu poświęca kursantowi.

WIĘCEJ

TeachME Szkolenie B2B

TeachME to szkolenie które możemy przeprowadzić poza specjalistycznym torem np. w siedzibie Klienta. W ramach tego pakietu oferujemy: wykłady z zakresu techniki jazdy, ekodrivingu i defensivedrivingu, prezentacje, seminaria, a także pokazy dynamiczne i statyczne. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy m.in. symulatory techniki jazdy oraz samochody osobowe wyposażone w specjalistyczne nakładki na koła “easy drift”.

WIĘCEJ