GDZIE BĘDZIEMY TRENOWAĆ?

Tory w całej Polsce to miejsca, które pozwolą odkryć nowe
umiejętności. Zobacz, gdzie realizujemy nasze treningi.

AUTODROM JASTRZĄB

Radom, woj. Mazowieckie

 • Bardzo dobra lokalizacja, przy drodze S7 – czas dojazdu z Radomia wynosi ok. 25 min, z Kielc ok. 40 min, a z Warszawy to ok. 1 h 30 min.
 • Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy – obiekt posiada rozwinętą infrastrukturę techniczną obejmującą m.in.: tor slalomowy o zmiennej konfiguracji i profilowanych zakrętach, nawadniany wycinek kręgu, dwie płyty poślizgowe (w tym jedną wyposażoną w “szarpak” i kurtyny wodne), sztuczne wzniesienie szkoleniowe o spadku 10 stopni.

Kurs jazdy sportowej Warszawa

Radom to stosunkowo niedaleka, biorąc pod uwagę jazdę samochodem, trasa do przebycia z Warszawy. Warto ją przebyć choćby swoim własnym autem, ponieważ właśnie w Radomiu znajduje się jeden z najbardziej nowoczesnych w Polsce autodromów, gdzie ćwiczymy regularnie z naszymi kursantami. Autodrom Jastrząb to wyjątkowe miejsce, w którym prowadzimy nasze treningi jazdy sportowej jak i bardzo szeroko pojęte doskonalenie techniki jazdy dla Warszawy i innych stosunkowo bliskich okolic Radomia. Jeżeli chciałbyś odbyć swój kurs właśnie na Autodromie Jastrząb ale zamieszkujesz w większej odległości od Radomia nic nie stoi na przeszkodzie. Tuż po sąsiedzku zorganizowana została solidna infrastruktura w postaci bazy noclegowej, gastronomicznej oraz różnych innych punktów, dzięki którym możesz spędzić tutaj dłuższy czas skupiając się niemal wyłącznie na treningach. Tutaj obejrzysz także między innymi fantastyczne modele wyścigowych samochodów i motocykli. Autodrom Jastrząb w Radomiu to po prostu idealne miejsce dla wszystkich fanów motoryzacji.

Szkoła doskonalenia techniki jazdy Warszawa

Do jazdy typowo sportowej podchodzisz niczym przysłowiowy pies do jeża? Na autodromie wcale nie musisz ćwiczyć ekstremalnych akrobacji godnych niejednego kaskadera. W codziennych sytuacjach na drodze zdarzają się jednak nieuniknione, niebezpieczne incydenty, zwłaszcza kiedy pogoda nie sprzyja, a zima ponownie zaskakuje kierowców swoją intensywnością. Zdecydowanie warto poćwiczyć owe nieprzewidziane sytuacje „na sucho” z doświadczonym instruktorem zamiast mierzyć się z nimi spontanicznie w tak zwanym „praniu”. Taki trening stanowczo daje o wiele większą pewność siebie, poczucie kontroli i opanowania kiedy do klasycznego wpadnięcia w poślizg rzeczywiście dojdzie. Doświadczeni kierowcy-szkoleniowcy powiedzą i pokażą jak wybrnąć z tego rodzaju i wielu innych opałów bez szwanku.

Kurs doskonalenia techniki jazdy Warszawa

Warszawa to tylko jedno z miast, z których uczestnicy dojeżdżają na nasze kursy i szkolenia do Radomia. Naturalnie zapraszamy także osoby z samego Radomia, pobliskich Kielc i okolic. Wiele osób ze świeżo odebranym prawem jazdy a także nieco już doświadczonych nadal czuje, że potrzebują nieco więcej wsparcia i treningu aby poczuć się naprawdę dobrym kierowcą. Jazda wiejskimi drogami, czy nawet miejskimi, ruchliwymi ulicami nie pozwala często na zwyczajne przećwiczenie wielu manewrów. Biorąc pod uwagę niejedną znajdującą się w obrębie autodromu płytę poślizgową Kielce i inne okoliczne miasta na pewno nie posiadają takich wyjątkowych miejsc do ćwiczeń jazdy. Radomski Jastrząb może poszczycić się między innymi: płytą poślizgową najazdową, płytą poślizgową na wzniesieniu, płytą poślizgową prostokątną a także specjalnym okręgiem poślizgowym. Wszystkie te płyty pozwalają trenować bardzo szeroki zakres manewrów.

SPRAWDŹ NA MAPIE

AKADEMIA KIEROWCY ODTJ DOLSK

Międzychód, woj. Wielkopolskie

 • Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd – 50 km od Poznania
 • Kompleks ma status Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ) stopnia wyższego i odpowiednią infrastrukturę – tor slalomowy o zmiennej konfiguracji (długości 800 metrów). Moduły treningowe wyposażone są m.in.: w pełnowymiarową – 150-metrową – nawadnianą płytę poślizgową, sztuczne wzniesienie szkoleniowe, krąg poślizgowy o średnicy 68 m, a także sekcję nawadnianych zakrętów.

Szkoła doskonalenia techniki jazdy Międzychód Poznań

Chcesz zostać lepszym kierowcą? A może marzy Ci się rajdowa przejażdżka jako pasażer a nawet – jako kierowca sportowego samochodu? Wszystko to, a nawet nieco więcej osiągnąć możesz dzięki aktywnemu oraz zaangażowanemu uczestnictwu w kursach i szkoleniach AUTONOME na terenie całej Polski. Jeżeli jesteś mieszkańcem Poznania, Śremu lub innych miast Wielkopolski najbliżej będziesz mieć do naszego ośrodka szkoleniowego w Międzychodzie.

Akademia kierowcy Dolsk

Obiekt obejmuje zarówno bardzo dobrze zorganizowaną przestrzeń do treningów praktycznych. Do ośrodka możecie dojechać własnym autem a nawet autokarem – zorganizowaną grupą. Parking już na Was czeka! Ponadto tor szkoleniowy o ponad 800 metrów długości, dwie płyty poślizgowe (prostokątna i pierścieniowa) a także ogromny plac manewrowy. Jeżeli nadal jest to dla Was za mało, zawsze zapraszamy na najbardziej nowoczesny autodrom Jastrząb w Radomiu. Jednak kiedy chcecie jedynie podszkolić swoje umiejętności i pewniej poczuć się za kierownicą a nawet nauczyć prawdziwie sportowej i wyczynowej jazdy specjalnie przeznaczonymi do tego samochodami – teren w Międzychodzie zupełnie do tego wystarczy.

Kurs doskonalenia techniki jazdy Międzychód Poznań

Uczymy jak radzić sobie w trudnych, ekstremalnych wręcz i ze swojej natury nieprzewidywalnych sytuacjach na drodze. Już dzięki temu znacząco poprawicie bezpieczeństwo swojej jazdy oraz ogólny komfort psychiczny własny jak i swoich pasażerów. Ponadto na kursach AUTONOME spotkacie się z przedstawicielami profesji medycznych, którzy udzielają praktycznych wskazówek odnośnie tajników pierwszej pomocy. Być może kursów pierwszej pomocy ukończyłeś już wiele, jednak od naszych wykładowców zawsze możesz dowiedzieć się czegoś nowego. Kursy tego typu mają to do siebie, że prowadzone przez różne osoby wzajemnie się ubogacają i uzupełniają. Akademia Kierowcy Międzychód jest miejscem przyjaznym tak amatorom jak i zaawansowanym adeptom jazdy za kółkiem. Oprócz typowego doszkalania kierowców klasycznych osobowych samochodów zapraszamy również tych, którzy poszukują podczas jazdy nieco adrenaliny, jednak chcieliby kontrolować jej poziom. O adrenalinie także będziecie mogli porozmawiać z naszymi wykwalifikowanymi medykami – również podczas naszych profesjonalnych kursów jazdy sportowej.

Kurs jazdy sportowej Międzychód Poznań

Sportowa, nieco wyczynowa jazda to już coś zupełnie innego niż nabieranie animuszu na zwyczajnej jezdni. Na początek proponujemy niezapomnianą przejażdżkę sportowym autem z zawodowym kierowcą. Pozwoli ona zdecydowanie bardziej odpowiedzialnie podjąć decyzję o zakupie sportowego auta oraz chęci uczestnictwa w kursie. Sportowa jazda samochodem to fantastyczna przygoda oraz hobby dla każdego, kto rzeczywiście lubi tego rodzaju wrażenia, dlatego zwykle po takiej przejażdżce zainteresowani chcą spróbować samodzielnego prowadzenia auta. Na kursy jazdy sportowej AUTONOME zapraszamy zatem między innymi do Międzychodu.

SPRAWDŹ NA MAPIE

MOTO PARK UŁĘŻ

Nowodwór, woj. Lubelskie

 • Ośrodek zlokalizowany jest pomiędzy Warszawą a Lublinem. Czas dojazdu wynosi 45 min z Lublina, a 1 h 20 min z Warszawy lub Radomia.
 • Rozmiar obiektu pozwala na prowadzenie najbardziej zaawansowanych treningów z zakresu techniki jazdy sportowej, a tor slalomowy może zostać różnorodnie skonfigurowany (dystans do 4000 m). Prosta startowa liczy ponad 1400 m i pozwala na rozpędzanie samochodów powyżej 200 km/h. W sekcji szkoleniowej ośrodka znajduje się także nawadniana płyta oraz krąg poślizgowy.

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Lublin

Mieszkasz pomiędzy Lublinem a Radomiem? Świetnie się składa, ponieważ w obydwu tych miastach doszkolisz się z nami w zakresie jazdy samochodem. W którym z nich wolisz? Wybierz sam! Ponadto posiadamy także szereg placówek szkoleniowych w całej Polsce. Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących jedynie udoskonalić swoje umiejętności jako kierowców oraz do tych, którzy poszukują ciekawych wrażeń w bezpiecznej oprawie. Na pewno sportową jazdę samochodem pod okiem doświadczonego kierowcy można zaliczyć do tej ostatniej kategorii. Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Lublin obok Autodromu Jastrząb w Radomiu oraz innych ośrodków doszkalania kierowców to kolejne miejsce, gdzie chętnie nauczymy Cię jak radzić sobie podczas kontrolowanego oraz nieoczekiwanego poślizg i wielu innych ważnych umiejętności. Tak naprawdę ośrodek ten nie znajduje się w samym centrum Lublina a nieco ponad 70 km od niego. Jednocześnie przy okazji uczestnictwa w kursach możecie także odwiedzić pobliski Kazimierz Dolny.

Przyjemne z pożytecznym w Moto Parku Ułęż? Doskonalenie techniki jazdy Lublin

Pogodzicie to nie tylko łącząc naukę ekstremalnej jazdy z oglądaniem wkrótce potem widoków w Kazimierzu, ale także na samych kursach. Korzystając z bogatej i bardzo funkcjonalnej infrastruktury Moto Parku pomagamy naszym kursantom w bezpieczny sposób przełamać ich potencjalne trudności podczas nietypowych sytuacji związanych z prowadzeniem samochodu. Dobry instruktor to przecież nie tylko fachowiec w zakresie prowadzenia auta, ale także dobry psycholog, który pomoże zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowane i doświadczone w jeździe ekstremalnej osoby. Dobrze znają one z autopsji Wasze obawy oraz wątpliwości i wiedzą jak sobie z nimi poradzić podczas konkretnej niekomfortowej sytuacji.

Kurs jazdy sportowej Lublin

Niezależnie od tego czy lubicie bardzo komfortowe warunki czy raczej kontakt z przyrodą oprócz pobliskiego Kazimierza Dolnego w bliskiej okolicy Moto Parku macie do dyspozycji bardzo szeroką bazę noclegową. Możecie zatem wybierać pomiędzy hotelami o różnorodnym standardzie jak i noclegami na kempingu. Urlop w takich warunkach, czyli powiązany zarówno z doskonaleniem nauki jazdy jak i odpoczynkiem na łonie natury to prawdziwa konkurencja dla nudnych wakacji na plaży. Piękne widoki pod Lublinem i świetna do ćwiczeń płyta poślizgowa pod Lublinem to dla wielu osób po prostu zestaw idealny! A takich płyt, torów i innych potrzebnych elementów w Moto Parku Lublin nie brakuje. Jednocześnie nieopodal liczyć możecie zawsze na liczne warsztaty samochodowe zawsze do Waszej dyspozycji. Tutaj nie sposób się nudzić, a wszystko, czego potrzebujecie w związku ze swoim autem albo chęcią szkolenia w zakresie prowadzenia znajdziecie praktycznie w jednym miejscu.

SPRAWDŹ NA MAPIE

TOR POZNAŃ

Poznań, woj. Wielkopolskie

 • Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie Portu Lotniczego Poznań Ławica – ok. 9 km od centrum Poznania
 • To znakomite miejsce do szlifowania techniki jazdy sportowej zarówno dla kierowców początkujących, jak i zaawansowanych. Do dyspozycji kierowców jest m.in. tor wyścigowy o długości 4083 m dysponujący 14 zakrętami, a najdłuższa prosta ma aż 560 m długości.

Szkoła doskonalenia jazdy Poznań

Na urlop samolotem czy samochodem? A może samochodem w okolice lotniska? To tutaj znajduje się tor do ćwiczenia lepszej jazdy samochodem a także jazdy sportowej w Poznaniu. Na słynnym torze wyścigowym nauczysz się jeździć jeszcze lepiej i to bez względu na to czy pochodzisz właśnie z Poznania czy też nie. Jesteśmy zespołem doświadczonych, profesjonalnych kierowców. Przez dekady mieliśmy do czynienia z jazdą zarówno ekstremalną i pełną potencjalnych niebezpieczeństw, jak i z prowadzeniem samochodu w całkowicie prozaicznych sytuacjach. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem również na torze w Poznaniu. Zanim zatem sięgniesz po najnowszy folder biura podróży sprawdź ile atrakcji czeka na Ciebie tuż obok lotniska! Doskonalenie techniki jazdy w Poznaniu to już niesamowite przeżycie. Jeżeli jednak szukasz silniejszych emocji zapraszamy również na kurs jazdy sportowej. Na nasze kursy w Poznaniu zapraszamy wszystkich kierowców: tych początkujących oraz bardziej doświadczonych, bez względu na płeć, wiek i staż. Wiemy doskonale, że każdy kierowca ma zarówno indywidualny sposób prowadzenia auta jak i własne, indywidualne wątpliwości związane z poszczególnymi sytuacjami na drodze. Rodzą się one często już podczas pierwszego kursu na prawo jazdy. Jednak po spędzeniu pewnego czasu za kółkiem także wiemy, kiedy czujemy się nie do końca komfortowo w roli kierowcy. Nasz zespół jest dla Was właśnie po to, aby pomóc pokonać swoje demony związane z lękami przed wpadnięciem w poślizg lub innymi sytuacjami poprzez pokazywanie Wam technik radzenia sobie z określonymi okolicznościami i odzyskiwania kontroli nad kierownicą.

Kurs doskonalenia jazdy Poznań

Na torze w Poznaniu poznasz i poczujesz to, czego brakuje Ci aby poczuć się naprawdę kompetentnym kierowcą. Pod okiem czujnego instruktora bezpiecznie będziecie poruszać się po torze oraz placu manewrowym. Podczas takiego treningu „na sucho” zawsze możecie podzielić się swoimi obawami oraz opisać konkretne sytuacje, jakich się obawiacie. Ponadto zawsze możecie poprosić o wskazówki jak lepiej robić w zakresie prowadzenia auta to, w czym czujecie się już stosunkowo dobrze i pewnie. Płyta poślizgowa w Poznaniu na torze, jak na każdym torze na jakim prowadzimy szkolenia, pomaga nam w oswajaniu naszych kursantów z warunkami ekstremalnymi zanim pojawią się one w naturze. A mogą być one zależne nie tylko od pogody. Dzięki płycie poślizgowej nauczymy Was jak wprowadzać pojazd w kontrolowany poślizg i jak manewrować autem aby wyjść bez szwanku z wielu nieoczekiwanych okoliczności. Kiedy dobrze opanujecie tę umiejętność nadejdzie czas na kolejne wyzwania. Na przykład na:

Kurs jazdy sportowej w Poznaniu

Tor Poznań to idealne wręcz warunki do trenowania sportowej jazdy. W końcu tor wyścigowy jest do tego z założenia przeznaczony. Kiedy opanujecie tajniki codziennej jazdy nadejdzie czas również czas na nieco więcej adrenaliny.

SPRAWDŹ NA MAPIE

AUTODROM POMORZE

Pszczółki, woj. Pomorskie

 • ok. 40 min. od Gdańska, ok. 1h 10 min. od Grudziądza,
 • tor szosowy (1047 m),
 • płyta poślizgowa prostokątna,
 • płyta poślizgowa w formie pierścienia,
 • plac manewrowy,
 • sala wykładowa,
 • hala event’owa.

Szkoła doskonalenia techniki jazdy w Gdańsku – Autonome.pl

Płyta poślizgowa w Pszczółkach dla pasjonatów i nie tylko

Prowadzimy profesjonalne szkolenia, które poprawiają technikę jazdy i umiejętność zachowania się na drodze nawet w tych najtrudniejszych warunkach. Płyta poślizgowa w Pszczółkach koło Gdańska – Autodrom Pomorze, to nasza propozycja dla miłośników sportowej jazdy, jak również dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą. Odpowiednio stworzona infrastruktura toru daje niezwykle szerokie możliwości w zakresie prowadzenia profesjonalnych szkoleń. Nasza wykwalifikowana kadra opracowała kursy, które przygotują do bezpiecznej jazdy. Autonome to jednak nie tylko same szkolenia. Zapraszamy bowiem na jazdę po torze w iście sportowym stylu, który zawsze dodaje adrenaliny. To wspaniała rozrywka dla każdego, kto uwielbia prowadzić samochód, a tradycyjna jazda po drodze to dla niego za mało. Płyta poślizgowa w Gdańsku to najlepsze warunki do doskonałej zabawy za kółkiem i miejsce, które jest jednocześnie bezpieczne.

Profesjonalne doskonalenie techniki jazdy w Gdańsku

Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze jest niezwykle ważna, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo nasze, jak i innych uczestników ruchu. Podstawowy kurs prawa jazdy nie jest w stanie przygotować nas do końca, do niespodziewanych sytuacji oraz niekiedy bardzo trudnych warunków na drodze. Dlatego tak ważne jest, aby szkolić się w tym zakresie dodatkowo. Nasza szkoła doskonalenia techniki jazdy w Gdańsku to propozycja dla każdego, kto chce poznać tajniki bezpiecznej jazdy. Na szkoleniach dowiesz się jak jeździć w zakrętach, jak skutecznie i bezpiecznie hamować na śliskiej nawierzchni, czy też jak zachować się w razie poślizgu. Szkolimy również z zakresu pierwszej pomocy na drodze. Autonome to kursy z ciekawym programem, który nie tylko uczy, ale też stanowi doskonałą rozrywkę. To czas spędzony pożytecznie i zarazem przyjemnie. Zajęcia prowadzone są z profesjonalnymi kierowcami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie za kółkiem i w sportowej, dynamicznej jeździe.

Szkoła doskonalenia techniki jazdy w Gdańsku

Doskonalenie techniki jazdy w Gdańsku jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Opracowaliśmy szkolenia, które w przystępny sposób pokazują jak jeździć jeszcze lepiej i bezpieczniej. To przede wszystkim zajęcia praktyczne, ale też spora dawka wiedzy teoretycznej, która również ma znaczenie. Techniki jazdy sportowej to także doskonała zabawa i rozrywka, zarówno dla zorganizowanych grup, jak i osób indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z programem naszych szkoleń. Poszczególne ich części stworzyliśmy w oparciu o potrzeby zgłaszane przez naszych klientów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy bliżej naszą ofertę i dobierzemy kurs dopasowany do oczekiwań.

SPRAWDŹ NA MAPIE

MOTO PARK KRAKÓW

Kraków, woj. Małopolskie

 • ok. 50 min. z centrum Krakowa, ok. 1h 30 min. od Katowic,
 • tor szkoleniowy o długości 800 – 1200 m,
 • płyta poślizgowa prostokątna z kurtynami wodnymi,
 • płyta poślizgowa „zakręt”,
 • jedyna płyta poślizgowa w Polsce w kształcie litery „S”,
 • dwie sale szkoleniowe,
 • powierzchnia prezentacyjna 400 m2.

Doskonalenie techniki jazdy w Krakowie – Autonome.pl

Nowoczesna płyta poślizgowa w Krakowie

Płyta poślizgowa w Krakowie to jedna z wielu atrakcyjnych propozycji Autonome. Proponujemy szkolenia z techniki jazdy w miejscu położonym w doskonałej lokalizacji. Płyta przystosowana została do tego, aby ćwiczyć na niej nawet te najtrudniejsze manewry. Całość to nowoczesna infrastruktura, która pozwala na prowadzenie atrakcyjnych szkoleń, które nie tylko uczą, ale są też wspaniałą rozrywką. Zapraszamy każdego, komu zależy na poprawie swojej techniki jazdy, na nauce trudnych manewrów, ale też tych, którzy chcą się świetnie zabawić i poczuć prawdziwą adrenalinę na torze. Doskonalenie techniki jazdy w Krakowie jeszcze nigdy nie było tak proste. Sprawdź nasze kursy i zgłoś się już dziś. Prowadzimy szkolenia nie tylko w Krakowie, ale też w innych miastach. Możesz więc wybrać miejsce dogodne dla siebie.

Kurs doskonalenia techniki jazdy w Krakowie, z którego skorzystać może każdy

Nie musisz być profesjonalnym kierowcą, aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. Nasza szkoła doskonalenia techniki jazdy w Krakowie to propozycja dla każdego, kto uwielbia kierować i chce nauczyć się zupełnie nowych rzeczy. Na szkoleniu pokażemy, jak zachować się w trudnych sytuacjach na drodze, jak reagować odpowiednio, kiedy na jezdni panują trudne warunki. Zaprezentujemy skuteczne techniki, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze. Nasze szkolenia to również techniki jazdy w zakręcie, omijanie rozmaitych przeszkód, nauka hamowania w ciężkich warunkach oraz nauka fachowego udzielania pierwszej pomocy. Proponujemy pełne szkolenie w oparciu o program stworzony przez profesjonalistów w tym fachu. Kursy prowadzone są przez doświadczonych kierowców, którzy całą swoją wiedzę i umiejętności potrafią w jasny sposób przedstawić uczestnikom. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zapisz się już dziś na nasz kurs. To także propozycja doskonała dla osób, które chcą poczuć trochę adrenaliny, towarzyszącej sportowej jeździe.

Doskonalenie techniki jazdy w Krakowie i okolicach

Nasz kurs doskonalenia techniki jazdy w Krakowie to propozycja nie tylko dla osób z Krakowa, ale też z okolic i innych miast. Zapraszamy każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności za kierownicą, lubi prowadzić i czuje się dobrze kierując auto. Doskonale przygotowana do jazdy płyta poślizgowa wraz z profesjonalnymi kierowcami to gwarancja efektywnego kursu i satysfakcji z jego ukończenia. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty, jak również samego toru, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy bliżej jak wygląda kurs i z jakich części się składa. Nasze szkolenia to świetna propozycja dla osób indywidualnych, jak też dla zorganizowanych grup. Mamy rozwiązania dobrane optymalnie do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

SPRAWDŹ NA MAPIE