TeachME Szkolenie B2B
Wykłady, seminaria, spotkania motywacyjne,
szkolenia produktowe & wyjazdy integracyjne

Program TeachME B2B jest przeznaczony dla firm, które poza szkoleniami "torowymi" oczekują czegoś więcej. To dla nich przygotowaliśmy program wykładów, spotkań motywacyjnych, wszelkiego typu szkoleń produktowych oraz wyjazdów integracyjnych. Zapraszamy

Zamów ofertę

Czym jest AutonoME
i TeachME

AutonoME to program, w ramach którego szkolimy kierowców, aby sprawić, by stali się lepszymi, pewniejszymi siebie uczestnikami ruchu drogowego. Szkolenie TeachME to szeroka oferta skierowana do firm które szukają profesjonalnego wsparcia merytorycznego poza środowiskiem toru szkoleniowego. W ramach projektu TeachME prowadzimy wykłady, seminaria, szkolenia produktowe ale nie tylko. Zapraszamy

Żółty samochód w mieście

Chcą Państwo wziąć udział w szkoleniu, które zostanie przeprowadzone w Waszej firmie? Nie ma problemu. Zespół AutonoMe przyjedzie do Was i w uzgodnionym czasie przeprowadzi szkolenie poświęcone bezpiecznej jeździe. Kilkugodzinny program wypełni wykład teoretyczny z zakresu techniki jazdy, zajęcia z wykorzystaniem symulatorów (m.in. dachowania), zajęcia z zakresu udzielania I pomocy ofiarom wypadków drogowych, a także (jeśli dostępny będzie fragment parkingu/placu) zajęcia poświęcone opanowywaniu poślizgu. Będzie bardzo merytorycznie i dynamicznie.
Zamów ofertę
Samochody na drodze

Na Państwa zaproszenie Tomasz Czopik lub wybrany instruktor AutonoMe może wziąć udział w konferencji, wykładzie, seminarium. Z przyjemnością angażujemy się w projekty poświęcone bezpieczeństwu na drogach, technice jazdy oraz sportowi samochodowemu. W naszym zespole mamy znakomitych, utytułowanych zawodników sportu samochodowego oraz ekspertów z zakresu: eko drivingu, defensive drivingu oraz elektromobilności. Wszyscy są do Państwa dyspozycji.
Zamów ofertę
Kobieta otwierająca samochód na parkingu

Z przyjemnością angażujemy się w szkolenia produktowe, zwłaszcza poświęcone nowym modelom samochodów. Nie jesteśmy związani z żadną marką samochodów co pozwala zachować nam pełną autonomię w działaniu. Na życzenie importerów lub dealerów samochodów przygotujemy program jazd testowych, dynamicznych prezentacji lub statycznych pokazów. Zapewniamy 100% profesjonalizmu i pełne zadowolenie klientów.
Zamów ofertę
Mężczyzna trzymający kierownice auta

Czy mieli Państwo okazję zobaczyć na żywo samochody WRC albo bolidy F1? Na życzenie Klienta przygotujemy i kompleksowo zorganizujemy firmowy wyjazd integracyjny na wybraną eliminację Rajdowych Mistrzostw Świata lub Grand Prix Formuły 1. Zajmiemy się rezerwacją lotów, hoteli, biletów wstępu oraz atrakcji towarzyszących. Podczas wyjazdu towarzyszyć będą Państwu nasi przewodnicy - eksperci z zakresu motorsportu. Gwarantujemy mnóstwo pozytywnych emocji i znakomicie spędzony czas.
Zamów ofertę